StrongBox - nádoba s vekom z transparentnéího plastu, objem 1,5 l
kód: 120113
EAN: 5907749906448
1,79 € bez DPH
2,20 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 54 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 183
Popis
- z transparentného plastu (PP), s atestom
- praktické, estetické, vhodné aj na skladovanie potravín
- teplotne odolné v rozmedzí od -30 ° C do + 100 ° C
- vnútorné hladké steny a zaoblené rohy uľahčujú čistenie
- vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky zasunúť do seba
- zelené minipulačné úchytky zároveň zaisťujú zatvorené veko
Parametre
| farba | transparentný ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| hmotnosť | 0,14 kg |
| objem | 1,5 l |
| dĺžka | 209 mm |
| šírka | 140 mm |
| vnútorná dĺžka | 160 mm |
| vnútorna šírka | 110 mm |
| výška | 102 mm |








