Skriňa na dobíjanie mobilných telefónov, 16 boxov, cylindrické zámky, v x š x h: 1155x830x57 mm, farba sivá RAL7035/antracit RAL7016
kód: 120089

1 729,00 € bez DPH
2 126,67 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
Pre ukladanie a súčasne dobíjanie mobilných zariadení a telefónov.
Ideálne zariadenie do spoločných priestorov ako sú jedálne, šatne, konferenčné miestnosti, kancelárie i výrobné prevádzky.
- celkom 16 boxov, maximálna veľkosť zariadenia je 180x100x22 mm
- 3 dobíjacie konektory v každom boxe (mikro USB, USB-C a Apple lightning)
- polstrovanie úložného priestoru
- prívodný kábel 2 m
- ochrana krytom IP20
- zváraná oceľová konštrukcia určená pre zavesenie na stenu (dodávané bez montážneho materiálu), povrchová úprava kvalitným práškovým lakom, korpus skrine vo farbe svetlo šedej RAL7035 dvierka v tmavo šedej RAL7016
- samostatne uzamykateľné dvierka
Parametre
| farba dverí | antracit RAL7016 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 35 kg |
| počet schránok | 16 ks |
| počet schránok v stľpci | 8 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 57 mm |
| šírka celkom | 830 mm |
| výška | 1155 mm |











