Skriňa na dobíjanie el. náradia, 8 boxov, cylindrické zámky, v x š x h: 1850x800x500 mm, farba sivá RAL7035
kód: 120083

910,00 € bez DPH
1 119,30 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
Pre ukladanie a súčasne dobíjanie elektrického náradia.
- celkom 8 boxov, v každom boxe 2 zásuvky 230V / 16A (v každom boxe možno dobíjať až 2 zariadenia naraz)
- s certifikáciou elektrickej bezpečnosti
- prívodný kábel 2 m
- ochrana krytom IP20
- zváraná oceľová konštrukcia opatrená kvalitným práškovým lakom, vo dvierkach a v zadnej stene vetracie otvory
- samostatne uzamykateľné dvierka
- vnútorný rozmer 1 schránky: 390x325x475 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 68 kg |
| počet schránok | 8 ks |
| počet schránok v stľpci | 4 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1850 mm |













