Pochrómovaný regál MESH so záchytnou vaňou 60l, v x š x h: 2000x920x460 mm, 4 police s nosnosťou 200 kg
kód: 120081
373,00 € bez DPH
458,79 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 153
Popis
Pre skladovanie nebezpečných a životné prostredie ohrozujúcich látok v menších nádobách vrátane potravín a pod.
Policový regál
- konštrukcia z vysoko kvalitnej pochrómovanej ocele
- povrch stále lesklý, elegantný a nenáročný na údržbu
- stĺpiky z oceľovej rúrky pr.25 mm, hore ukončené plastovou zátkou, dole rektifikačnou skrutkou, ktorá dovoľuje nivelovať nerovnosti podlahy až do 20 mm
- drôtené mriežkové police, prestaviteľné v rastri 25 mm
Záchytná vaňa
- certifikát CE a vyhlásenie o zhode ÜHP podľa StawaR
- robustná oceľová konštrukcia, zvarená z oceľového pozinkovaného plechu hr. 3 mm
Parametre
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 200 kg |
| nosnosť regálového poľa | 200 kg |
| počet políc | 4 ks |
| záchytný objem | 60 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| hĺbka | 460 mm |
| hĺbka celkom | 600 mm |
| šírka | 920 mm |
| výška celkom | 2000 mm |











