ESD zásobníková skriňa, v x š x h: 1950x950x400 mm, dvere presklené, 9 políc, 44 zásobníkov, antracit RAL7016/oranžová RAL1028
kód: 120042

1 257,00 € bez DPH
1 546,11 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 310
Popis
Spĺňajú normu ČSN EN 61340-5-1 (IEC 61340-5-1: 2016).
Robustná konštrukcia zvarená z oceľového plechu, opatrená uzemňovacími bodmi
- povrch práškovo lakovaný špeciálnou antistatickou farbou
- drobné plastové diely ako sú telá zámkov, madlá, zátky a štítky nie sú ESD vodivé
- krídlové dvere zamykanie rozvorovým dvojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou
Police - nosnosť 100 kg, výškovo prestaviteľné, lakované
Pre prehľadné uskladnenie drobných súčiastok.
- plastové prepravky sú vyrobené z elektricky vodivého materiálu
- farba čierna, stohovateľné
- v dverach je použité bezpečnostné sklo ESG
Počet zásobníkov (d x š x v):24 ks 350x210x150 mm
20 ks 235x145x125 mm
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL1028 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové presklené |
| hmotnosť | 111 kg |
| nosnosť korpusu | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet nádob | 44 ks |
| počet políc | 9 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |








