ESD regálová prepravka, čierna, d x š x v: 230 x 150 x 125 mm
kód: 120034
4,71 € bez DPH
5,79 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 15 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 175
Popis
- elektricky vodivé
- stohovateľné
- otvorená čelná stena pre dokonalý prehľad
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| manipulačný otvor | 102 x 76 mm |
| hmotnosť | 314 g |
| vnútorná dĺžka | 192 mm |
| vnútorna šírka | 130 mm |
| vnútorna výška | 114 mm |
| vonkajšia dĺžka | 230 mm |
| vonkajšia šírka | 150 mm |
| vonkajšia výška | 125 mm |




