ESD regálová prepravka, čierna, d x š x v: 350 x 210 x 150 mm
kód: 120033
6,88 € bez DPH
8,46 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 175
Popis
- elektricky vodivé
- stohovateľné
- otvorená čelná stena pre dokonalý prehľad
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| manipulačný otvor | 152 x 92 mm |
| hmotnosť | 617 g |
| vnútorná dĺžka | 314 mm |
| vnútorna šírka | 190 mm |
| vnútorna výška | 139 mm |
| vonkajšia dĺžka | 350 mm |
| vonkajšia šírka | 210 mm |
| vonkajšia výška | 150 mm |




