ESD dielenská skriňa, v x š x h: 1950x1044x655 mm, dvere dvojkrídlové plné, 4 police 100 kg, farba antracit RAL7016/oranžová RAL1028
kód: 120031

881,00 € bez DPH
1 083,63 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
792,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 310
Popis
Spĺňajú normu ČSN EN 61340-5-1 (IEC 61340-5-1: 2016).
Robustná konštrukcia zvarená z oceľového plechu, opatrená uzemňovacími bodmi
- povrch práškovo lakovaný špeciálnou antistatickou farbou
- drobné plastové diely ako sú telá zámkov, madlá, zátky a štítky nie sú ESD vodivé
Police - nosnosť 100 kg, výškovo prestaviteľné, lakované
- skrine umožňujú inštaláciu zásuviek a ďalších políc
Krídlové dvere s uhlom otvorenia 180°
- zamykanie rozvorovým dvojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL1028 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| hmotnosť | 96 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 655 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |






