Zdvíhací bremenový magnet NEO, nosnosť 300 kg
kód: 111702
419,00 € bez DPH
515,37 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- abnormálna magnetická sila vďaka magnetom High-Energy Neodymium
- bezpečnostný koeficient 3
- robustná prepínacia páka a bezpečnostný zámok
Univerzálny magnet pre manipuláciu s plochým a kruhovým materiálom. Masívna oceľová konštrukcia pre použitie i v náročných prevádzkach. Zdvíhacia kapacita sa líši podľa materiálu, hrúbky a kvality povrchu zdvíhaného bremena, aj pri vzduchovej medzere je zaistená vysoká upínacia sila. Ergonomické ovládanie magnetu jednou rukou. Ľahká údržba. Pracovná teplota do 80°C.
Parametre
| hmotnosť | 10 kg |
| nosnosť – kruhový materiál | 150 kg |
| nosnosť – plochý materiál | 300 kg |
| testovaná nosnosť | 900 kg |
| dĺžka | 152 mm |
| priemer oka | 16 mm |
| šírka | 100 mm |
| výška celkom | 180 mm |
Dokumenty
názov





