Podlahová záchytná vaňa, s certifikátom, pozinkovaná, záchytný objem 22 l, d x š x v: 500x500x123 mm
kód: 119811
EAN: 4052462016774

269,00 € bez DPH
330,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 235
Popis
S nemeckým vyhlásením o zhode ÜHP podľa StawaR.
- robustní žárově zinkovaná mřížová konstrukce
- plošná nosnost 5000 kg/m²
- vyjímatelné mřížkové rošty
- pojízdné paletovým i vysokozdvižným vozíkem (nosnost na kolo 500 kg)
Stavebnicový systém určený k vlastnej montáži podľa návodu.
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| hmotnosť | 25 kg |
| záchytný objem | 22 l |
| dĺžka celkom | 500 mm |
| šírka celkom | 500 mm |
| výška celkom | 123 mm |
Dokumenty
názov








