Podlahová záchytná vaňa, pozinkovaná, záchytný objem 82 l, d x š x v: 1350x1350x78 mm
kód: 119787
EAN: 4052462016545

625,00 € bez DPH
768,75 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 235
Popis
Podlahy pre skladovanie a stáčanie nebezpečných látok.
- žiarovo pozinkovaná konštrukcia
- vyberateľné mriežkové rošty
- plošná nosnosť 5000 kg/m²
- veľmi nízka konštrukčná výška 78 mm pre ľahký pohyb s vozíkmi
- pojazdné s paletovým aj vysokozdvižným vozíkom (nosnosť na koleso 500 kg)
Stavebnicový systém určený k vlastnej montáži podľa návodu.
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| hmotnosť | 115 kg |
| záchytný objem | 82 l |
| dĺžka celkom | 1350 mm |
| šírka celkom | 1350 mm |
| výška celkom | 78 mm |
Dokumenty
názov












