Nízky výklopný prepravník so sitkom, výpustný kohútik, objem 230 l, nosnosť 750 kg, d x š x v: 1385x680x450 mm, farba zelená RAL6011
kód: 119529
EAN: 4052462063488

773,00 € bez DPH
950,79 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 220
Popis
Ideálny pre zber ocelového odpadu zo strojov.
- výpustný kohút 1 "a integrované sito pre oddelenie pevných častíc a kvapalín
- nízka násypná výška 350 mm
- vyklápanie ovládané oceľovým lankom z miesta vodiča
- robustná oceľová konštrukcia so zosilneným okrajom
- stabilný základový rám so zasúvacími kapsami
- zaistenie proti nekontrolovanému preklopeniu a skĺznutiu z vidlíc
Parametre
| farba | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnosť | 85 kg |
| nosnosť | 750 kg |
| objem | 230 l |
| dĺžka | 1385 mm |
| šírka | 680 mm |
| výška | 450 mm |
| výška násypnej hrany | 350 mm |
Dokumenty
názov





















