Klietka na plynové fľaše, so strechou, dvere dvojkrídlové, max. fliaš 60 x Ø 230 mm, d x š x v: 2400x1500x20160 mm, žiarovo zinkovaná
kód: 119687
EAN: 4052462024892

1 934,00 € bez DPH
2 378,82 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 247
Popis
Pre predpisové externé skladovanie plynových fliaš
- stabilné, žiarovo pozinkovaná konštrukcia s oceľovým rámom
- bočné steny i dvere z mriežky pre optimálne vetranie
- voliteľne so strechou z trapézového plechu alebo bez strechy
Konštrukcia je pripravená pre montáž do podlahy a ďalšieho príslušenstva. Stavebnicový systém určený k vlastnej montáži podľa návodu.
- dvojkrídlové dvere uzamykateľné cylindrickým zámkom, sú vhodné pre manipuláciu s paletami na plynové fľaše
Parametre
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| počet fliaš (max.) | 60 x Ø 230 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie | so strechou |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 250 kg |
| dĺžka | 2400 mm |
| šírka | 1500 mm |
| výška | 2160 mm |







