Klietka na plynové fľaše, so strechou, dvere jednokrídlové, max. fliaš 60 x Ø 230 mm, d x š x v: 2400x1500x20160 mm, žiarovo zinkovaná
kód: 119686
EAN: 4052462024755

1 756,00 € bez DPH
2 159,88 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 247
Popis
Pre predpisové externé skladovanie plynových fliaš
- stabilné, žiarovo pozinkovaná konštrukcia s oceľovým rámom
- bočné steny i dvere z mriežky pre optimálne vetranie
- voliteľne so strechou z trapézového plechu alebo bez strechy
Konštrukcia je pripravená pre montáž do podlahy a ďalšieho príslušenstva. Stavebnicový systém určený k vlastnej montáži podľa návodu.
- jednokrídlové dvere uzamykateľné cylindrickým zámkom
Parametre
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| počet fliaš (max.) | 60 x Ø 230 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie | so strechou |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 254 kg |
| dĺžka | 2400 mm |
| šírka | 1500 mm |
| výška | 2160 mm |





