Klietka na plynové fľaše, bez strechy, dvere jednokrídlové, max. fliaš 48 x Ø 230 mm, d x š x v: 2100x1500x2070 mm, žiarovo zinkovaná
kód: 119679
EAN: 4052462024687

1 425,00 € bez DPH
1 752,75 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 247
Popis
Pre predpisové externé skladovanie plynových fliaš
- stabilné, žiarovo pozinkovaná konštrukcia s oceľovým rámom
- bočné steny i dvere z mriežky pre optimálne vetranie
- voliteľne so strechou z trapézového plechu alebo bez strechy
Konštrukcia je pripravená pre montáž do podlahy a ďalšieho príslušenstva. Stavebnicový systém určený k vlastnej montáži podľa návodu.
- jednokrídlové dvere uzamykateľné cylindrickým zámkom
Parametre
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| počet fliaš (max.) | 48 x Ø 230 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| prevedenie | bez strechy |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 194 kg |
| dĺžka | 2100 mm |
| šírka | 1500 mm |
| výška | 2070 mm |





