Lopata pre manipuláciu a transport sypkých materiálov, objem 1000 l
kód: 119779
EAN: 4052462031227

1 926,00 € bez DPH
2 368,98 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 88
Popis
Lopata pre zber, manipuláciu a transport sypkých materiálov
- stabilný oceľový rám
- vrecká pre vidly vysokozdvižného vozíka
- vyklápanie pomocou oceľového lanka ovládaného z miesta vodiča
- vaňa z oceľového plechu so zosilneným oceľovým okrajom
- zberná hrana lopaty zo špeciálne upravenej ocele
- zaistenie proti nechcenému skĺznutiu z vidlice vozíka
- lakované, farba modrá RAL5012
Parametre
| farba | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnosť | 223 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| objem | 1000 l |
| dĺžka | 1810 mm |
| šírka | 1330 mm |
| vnútorná dĺžka | 1245 mm |
| vnútorna šírka | 1250 mm |
| vnútorna výška | 710 mm |
| výška | 820 mm |
Dokumenty
názov














