Dielenská skrinka KOMBI, v x š x h: 840 x 578 x 630 mm, 1 x dvierka, 2 x zásuvka, farba šedá RAL7035/modrá RAL5012
kód: 119029

464,00 € bez DPH
570,72 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 330
Popis
- zváraná konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
Zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov (perforácia bočníc a dna v rastri 17 mm)
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
Dvierka s jednobodovým zamykaním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- sú vybavené pružinovým aretačným mechanizmom proti samovoľnému otváraniu v odomknutej polohe
- technické prevedenie umožňuje zmenu otvárania z pravého na ľavé
Vybavenie:
1 zásuvka 75 mm
1 zásuvka 125 mm
1 skrinka s dvierkami 550 mm
s 1 police, voľne prestavitelné v rastry 25 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 48 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| šírka | 578 mm |
| šírka zásuvky | 459 mm |
| výška | 840 mm |



















