Dielenský stôl MARS, 1 skrinka, 3 zásuvky, širka 1200 mm
kód: 118989
EAN: 8595004158045
283,00 € bez DPH
348,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 324
Popis
- kvalitná konštrukcia z oceľového plechu hr. 1,0 mm
- pracovná doska z masívnej bukovej škárovky hr. 25 mm
- nosnosť pracovnej dosky 300 kg
Zásuvky na guľkových vodiacich lištách so 100% výsuvom, nosnosť zásuvky 40 kg, vnútorný rozmer: 440x440x120 mm, madlá z kvalitného plastu.
Dvierka skriniek sú vybavené zámkami s dvoma kľúčmi, vnútorný rozmer skrinky 450x510x450 mm.
Rektifikačné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy.
Povrchová úprava práškovou farbou so štruktúrou v kombinácii tmavo šedá RAL 7037 / červená RAL 3000.
Dodávka v demontovanom stave, ľahká montáž vďaka predlisovaným maticiam.
Parametre
| farba dverí | červená RAL3000 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7037 ![]() |
| nosnosť | 300 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 600 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 25 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 840 mm |









