Skriňa vertikálna, 4 výsuvné panely, v x š x h: 1950x1044x655 mm, korpus šedý RAL7035/ dvierka modré RAL5012
kód: 118921

2 433,00 € bez DPH
2 992,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 362
Popis
Pre uskladnenie náradia, nástrojov a materiálu vo výrobných a dielenských prevádzkach. Ľahký prístup k predmetom uloženým v celej hĺbke úložného priestoru.
Robustný oceľový korpus s celkovou nosnosťou 600 kg s výsuvnými perfopanelmi a centrálnym zamykaním. Plné výsuvy zaisťujú maximálne využitie priestoru. Výsuvy sú vybavené tlmičmi nárazu a bezpečnostnou blokáciou (pri výsuve jedného panelu zablokuje mechanizmus výsuvy ostatných panelov, čím zabráni prípadnému prevážaniu skrine dopredu).
Perfopanely sú obojstranné a sú určené pre zavesenie držiakov náradia Q-systém. Nosnosť jedného perfopanelu je 75 kg.
Skriňa má hladký práškovo lakovaný povrch.
Medzery medzi panelmi sú 172 mm.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 150 kg |
| nosnosť | 600 kg |
| nosnosť výsuvného rámu | 75 kg |
| hĺbka | 655 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |











