Skriňa s 3 vertikálnymi výsuvnými rámy a držiakmi nástrojov, v x š x h: 1950x1044x790 mm, farba šedá RAL7035


Popis
Pre uskladnenie náradia, nástrojov a materiálu vo výrobných a dielenských prevádzkach. Ľahký prístup k predmetom uloženým v celej hĺbke úložného priestoru.
Robustný oceľový korpus s celkovou nosnosťou 1200 kg s tromi výsuvnými rámami a centrálnym zamykaním.
Výsuvy rámov nie sú zabezpečené teleskopické výsuvy, ale dvere vysúva priamo po podlahe na kolieskach s guličkovým ložiskom. Nosnosť jedného výsuvného rámu je až 400 kg. Skriňa má hladký práškovo lakovaný povrch.
V každom výsuvu sú štandardne 4 nástrojové rámy pre ukladanie držiakov obrábacích nástrojov. Rámy možno nastaviť do troch polôh na obe strany. Nosnosť nástrojového rámu je 50 kg. Rozmer (š x h x v): 627 x 300 x 74 mm.
Rámy možno ľubovoľne vybaviť ďalšími nástrojovými rámami alebo policami.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 180 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| nosnosť výsuvného rámu | 400 kg |
| hĺbka | 790 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |









