Skriňa s 3 vertikálnymi výsuvnými rámy, 12 políc, v x š x h: 1950x1044x790 mm, korpus šedý RAL7035/ dvierka modré RAL5012
kód: 118912

2 686,00 € bez DPH
3 303,78 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 363
Popis
Pre uskladnenie náradia, nástrojov a materiálu vo výrobných a dielenských prevádzkach. Ľahký prístup k predmetom uloženým v celej hĺbke úložného priestoru.
Robustný oceľový korpus s celkovou nosnosťou 1200 kg s tromi výsuvnými rámami a centrálnym zamykaním.
Výsuvy rámov nie sú zabezpečené teleskopické výsuvy, ale dvere vysúva priamo po podlahe na kolieskach s guličkovým ložiskom. Nosnosť jedného výsuvného rámu je až 400 kg. Skriňa má hladký práškovo lakovaný povrch.
V každom výsuvu sú štandardne 4 police s gumovou podložkou. Nosnosť police je 50 kg. Rozmer (š x h x v): 697 x 305 x 50 mm.
Rámy možno ľubovoľne vybaviť ďalšími policami alebo nástrojovými rámy pre ukladanie držiakov obrábacích nástrojov.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 194 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| nosnosť výsuvného rámu | 400 kg |
| počet políc | 12 ks |
| hĺbka | 790 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |









