Skriňa s 3 vertikálnymi výsuvnými rámy, v x š x h: 1950x1044x790 mm, farba šedá RAL7035


Popis
Pre uskladnenie náradia, nástrojov a materiálu vo výrobných a dielenských prevádzkach. Ľahký prístup k predmetom uloženým v celej hĺbke úložného priestoru.
Robustný oceľový korpus s celkovou nosnosťou 1200 kg s tromi výsuvnými rámami a centrálnym zamykaním.
Výsuvy rámov nie sú zabezpečené teleskopické výsuvy, ale dvere vysúva priamo po podlahe na kolieskach s guličkovým ložiskom. Nosnosť jedného výsuvného rámu je až 400 kg. Skriňa má hladký práškovo lakovaný povrch.
Rámy možno ľubovoľne vybaviť policami alebo nástrojovými rámami.
Police je opatrená gumovou podložkou. Nosnosť police je 50 kg. Rozmer (š x h x v): 697 x 305 x 50 mm.
Nástrojové rámy sú určené pre ukladanie držiakov obrábacích nástrojov a môžu sa nastaviť do troch polôh na obe strany. Nosnosť nástrojového rámu je 50 kg. Rozmer (š x h x v): 627 x 300 x 74 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 142 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| nosnosť výsuvného rámu | 400 kg |
| hĺbka | 790 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |









