Konzolový regál MULTISTRONG M, jednostranný, základný, vxšxh: 2000x1300x800 mm
kód: 118725

508,00 € bez DPH
624,84 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (19 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 163
Popis
Konzolové regály sú určené pre stojaci a ležiaci dlhý materiál, umožňujú tiež skladovanie tabuľového a doskového materiálu.
- stojiný z dierovaných profilov IPE 120
- výškovo prestaviteľné ramená v rastri 100 mm, prierez ramena 40x30 mm
- osová vzdialenosť stojen 1330 mm
- lakované, farba modrá RAL5010
Kvalitné priemyselné prevedenie a bezpečné. Zaistenie ramien proti vyháknutiu pri naskladňovaní a vyskladňovaní tovaru. Utiahnutím poistnej skrutky je zaručené pevné spojenie medzi ramenom a stojkou.
Konštrukcia je lakovaná modrou farbou RAL5010. Regál je ľahko zmontovatelný s možnosťou ukotvenia.
Na želanie môžeme dodať tiež regály s dĺžkou regálového poľa 1000 mm.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| prevedenie | Multistrong MEDIUM |
| prevedenie regálu základný regál - 4 stĺpiky (2 bočnice) prídavný regál - 2 stĺpiky (1 bočnice) určený pre pristavenie k bočnici vedľajšieho regálu (nemožno použiť samostatne) | základný |
| prístup | jednostranný |
| nosnosť 1 stojky jednostranné | 1650 kg |
| nosnosť ramena | 250 kg |
| počet nosných ramien | 4 ks |
| počet poschodí | 5 ks |
| počet stojín | 2 ks |
| dĺžka celkom | 1403 mm |
| dĺžka nosníkov | 800 mm |
| hĺbka celkom | 1030 mm |
| výška celkom | 2000 mm |
| vzdialenosť stojín | 1330 mm |












