Množstevná zľava
Pojazdný kontajner VARIOfit, pozinkovaná drôtena mriežka, š x h x v: 1435x490x1820 mm, nosnosť 300 kg
kód: 118695
EAN: 4035694033955

463,00 € bez DPH
569,49 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
416,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľová konštrukcia, galvanicky pozinkovaná
- rozmery prispôsobené Euro-prepravkám (600 x 400 mm)
2 otočné kolesá s brzdou a 2 pevné kolesá, plastový disk, precízne guličkové ložiská, protiprašná ochrana a ochrana pre nohy. Obruče zo šedej termoplastickej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Drôtené bočné steny, dno i strecha. Manipulačné madlo pre jednoduchú obsluhu. Integrované vrecko na dokumenty.
Parametre
| ložná plocha d x š | 1250 x 460 mm |
| veľkosť ôk bočnej steny | 100 x 50 mm |
| veľkosť ôk mriežky dna | 100 x 50 mm |
| hmotnosť | 43,5 kg |
| nosnosť | 300 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| vonkajšia dĺžka | 1435 mm |
| vonkajšia šírka | 490 mm |
| výška celkom | 1820 mm |











