Stôl kancelársky v tvare 'L', podnožie hranaté, biele, farba akácia, ľavé, š: 1800 x 1600 mm
kód: 118470

454,00 € bez DPH
558,42 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 551
Popis
Pracovná doska s hrúbkou 25 mm z kvalitnej drevotriesky s dvojitým melaminovým poťahom. Dosky sú ohranené plastovými páskami, ktoré ich chránia proti mechanickému i dynamickému poškodeniu.
Podnožie stĺpové (4 nohy) s hranatým profilom 50 × 50 mm.
Plánovanie zdarma – naši vyškolení pracovníci Vám na prianie zhotovia návrh novej kancelárie. Jediné, čo od Vás budeme potrebovať je presný nákres (pôdorys priestoru vr. dverných a okenných otvorov) a vzájomná konzultácia projektu.
Parametre
| farba | akácia ![]() |
| farba konštrukce | biela RAL9016 ![]() |
| tvar | "L", levý |
| hĺbka | 800 mm |
| hĺbka kratšej strany | 600 mm |
| šírka | 1800 mm |
| šírka kratšej strany | 1600 mm |
| výška | 740 mm |





















