Plastový box k ukladaniu upínacích klieštin s priemerom 25,5 mm - K 25, modul 5x5, farba modrá-
kód: 118243
5,13 € bez DPH
6,31 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
Boxy pro klieštiny sú určené na odkladanie a skladovanie rôznych upínacích klieštin.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 24 mm |
| priemer dutín | 25,5 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















