Plastový box na odkladanie sústružníckych nožov, box 20x20, modul 5x5, farba modrá.
kód: 118235
2,51 € bez DPH
3,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
Boxy pre sústružnícke nože na odkladanie a skladovanie sústružníckych nožov.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 67 mm |
| priemer dutín | 20,4 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















