Plastový box pre nástroj s valcovou stopkou - D40, modul 5x5, 1 dutina (40x60 mm), farba modrá.
kód: 118227
2,51 € bez DPH
3,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
Valcové stopky - pre ukladanie fréz, vrtákov, brúsnych teliesok, výstružníkov a iných nástrojov s valcovou stopkou.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 60 mm |
| priemer dutín | 40 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















