Plastový box pre upínač nástrojov typu VDI 50, modul 10x10, farba modrá.
kód: 118214
4,98 € bez DPH
6,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
VDI upínače - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu VDI. Prevedenie boxu zodpovedá norme DIN 69880.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 102 mm |
| hĺbka dutín | 94 mm |
| priemer dutín | 50,4 mm |
| šírka celkom | 102 mm |
| výška celkom | 102 mm |
















