Plastový box pre upínač nástrojov typu HSK 100, modul 10x10, farba modrá.
kód: 118206
4,98 € bez DPH
6,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
Upínače HSK, KM, WDX a UTS - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu HSK. Je použiteľný aj pre systémy KM, WDX a UTS.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 102 mm |
| hĺbka dutín | 54 mm |
| priemer dutín | 76 mm |
| šírka celkom | 102 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















