Plastový box pre upínač nástrojov typu CAPTO - C 5, modul 8x8, farba modrá.
kód: 118204
4,16 € bez DPH
5,12 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
CAPTO upínače - na odkladanie a skladovanie upínačov nástrojov typu Capto.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 82 mm |
| hĺbka dutín | 31 mm |
| priemer dutín | 35,5 mm |
| šírka celkom | 82 mm |
| výška celkom | 72 mm |
















