Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou MORSE - M5, modul 8x8, farba modrá.
kód: 118201
3,88 € bez DPH
4,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
MORSE kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov, výstružníkov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou Morse.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 82 mm |
| hĺbka dutín | 72 mm |
| priemer dutín | 42,5 mm |
| šírka celkom | 82 mm |
| výška celkom | 102 mm |
















