Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou MORSE - M3, modul 5x5, farba modrá.
kód: 118199
2,51 € bez DPH
3,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
MORSE kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov, výstružníkov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou Morse.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 4 x 4 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 52 mm |
| hĺbka dutín | 64,5 mm |
| priemer dutín | 24 mm |
| šírka celkom | 52 mm |
| výška celkom | 85 mm |
















