Plastový box pre nástroj s kužeľovou stopkou MORSE - M2, modul 3x3, farba modrá.
kód: 118196
1,78 € bez DPH
2,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (8 prac. dní)
Popis
MORSE kužele - na odkladanie a skladovanie upínačov, fréz, vrtákov, výstružníkov a ďalších nástrojov s kužeľovou stopkou Morse.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| spojovací modul | 3 x 3 |
| počet dutín | 1 ks |
| dĺžka celkom | 32 mm |
| hĺbka dutín | 57 mm |
| priemer dutín | 18,5 mm |
| šírka celkom | 32 mm |
| výška celkom | 82 mm |
















