Euro prepravka ESD, farba antracit, 400 x 300 x 220 mm
kód: 118167
10,90 € bez DPH
13,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 95 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 175
Popis
EUR prepravky sú vyrobené z elektricky vodivého plastu a sú tak vhodné obzvlášť pre bezpečné skladovanie a prepravu elektronického tovaru.
Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Majú mimoriadne robustnú konštrukciu a modulový systém umožňuje jednoduchú stohovateľnosť prepraviek rôznych rozmeroch.
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| hmotnosť | 1,48 kg |
| objem | 20 l |
| vnútorná dĺžka | 370 mm |
| vnútorna šírka | 270 mm |
| vnútorna výška | 215 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 220 mm |




