Euro prepravka ESD, farba antracit, 300 x 200 x 170 mm
kód: 118163
5,91 € bez DPH
7,27 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 220 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 175
Popis
EUR prepravky sú vyrobené z elektricky vodivého plastu a sú tak vhodné obzvlášť pre bezpečné skladovanie a prepravu elektronického tovaru.
Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Majú mimoriadne robustnú konštrukciu a modulový systém umožňuje jednoduchú stohovateľnosť prepraviek rôznych rozmeroch.
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| hmotnosť | 0,66 kg |
| objem | 7,6 l |
| vnútorná dĺžka | 270 mm |
| vnútorna šírka | 170 mm |
| vnútorna výška | 165 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 200 mm |
| vonkajšia výška | 170 mm |




