Euro prepravka ESD, farba antracit, 200 x 150 x 120 mm
kód: 118161
3,62 € bez DPH
4,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 51 ks
Popis
EUR prepravky sú vyrobené z elektricky vodivého plastu a sú tak vhodné obzvlášť pre bezpečné skladovanie a prepravu elektronického tovaru.
Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Majú mimoriadne robustnú konštrukciu a modulový systém umožňuje jednoduchú stohovateľnosť prepraviek rôznych rozmeroch.
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| hmotnosť | 0,37 kg |
| objem | 2 l |
| vnútorná dĺžka | 170 mm |
| vnútorna šírka | 120 mm |
| vnútorna výška | 105 mm |
| vonkajšia dĺžka | 200 mm |
| vonkajšia šírka | 150 mm |
| vonkajšia výška | 120 mm |




