Policový vozík antikorový, 2 police, 1 kôš drôtený, 1 zásuvka v bielej farbe, v x d x š: 920x760x560 mm
kód: 118077
1 067,00 € bez DPH
1 312,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (44 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 16
Popis
- konštrukcia vozíka z veľmi kvalitného antikora triedy AISI304
- nosnosť políc 50 kg, nosnosť zásuvky 20 kg pri rovnomernom zaťažení
- antirezonančná výstuha
- štyri otočné kladky 125 mm so sivými plnými obručami, z toho dve kladky brzdené
Police s prelismi proti skĺznutiu materiálu z vozíka.
Zásuvky s plastovým vyberateľným košom a s doťahom, čelo zásuvky z tvrdeného plastu (ABS). Prachotesnosť zásuviek zaručuje gumený profil po celom obvode zásuviek. Madla zásuviek z antikora vsadené do plastových úchytiek. Centrálne zamykanie zásuviek.
Plastová ochranou rohov, ktorá chráni konštrukciu pred nárazom a steny proti oderu.
Parametre
| čelá zásuviek | biela RAL 9003 |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| nosnos koša | 15 kg |
| nosnosť | 135 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| nosnosť zásuvky | 20 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet poschodí | 4 ks |
| počet zásuviek | 1 ks |
| dĺžka | 760 mm |
| šírka | 560 mm |
| výška celkom | 920 mm |
| výška zásuvky | 120 mm |







