Plošinový vozík antikorový, v x d x š: 910x820x560 mm
kód: 118073
480,00 € bez DPH
590,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (44 prac. dní)
Popis
- konštrukcia vozíka z veľmi kvalitného antikora triedy AISI304
- plastová ochranou rohov, ktorá chráni konštrukciu pred nárazom a steny proti oderu
- štyri otočné kladky 125 mm so sivými plnými obručami, z toho dve kladky brzdené
- plastová ochranou rohov, ktorá chráni konštrukciu pred nárazom a steny proti oderu
- štyri otočné kladky 125 mm so sivými plnými obručami, z toho dve kladky brzdené
Parametre
| konštrukčný materiál | antikór |
| ložná plocha d x š | 720 x 490 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 820 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka celkom | 560 mm |
| výška celkom | 910 mm |





