Oceľová záchytná vaňa (StawaR), s roštom, záchytný objem 61l, dxšxv: 800x500x290 mm
kód: 118023
216,00 € bez DPH
265,68 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 230
Popis
Na skladovanie nebezpečných a životné prostredie ohrozujúcich látok.
- s označením CE a nemeckým vyhlásením o zhode ÜHP podľa StawaR
- robustná oceľová konštrukcia, zvarená z oceľového plechu hr. 3 mm, lakovaná vo farbe modrej RAL5012
- na nožičkách s výškou 100 mm, pre jednoduchú manipuláciu pomocou paletového vozíka
- s mriežkovým pozinkovaným roštom s nosnosťou 500 kg / m2
Parametre
| farba | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| hmotnosť | 36 kg |
| záchytný objem | 61 l |
| dĺžka celkom | 800 mm |
| šírka celkom | 500 mm |
| výška celkom | 290 mm |




