Oceľová záchytná vaňa (StawaR), bez roštu, záchytný objem 65l, dxšxv: 800x500x290 mm
kód: 118012
171,00 € bez DPH
210,33 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 230
Popis
Na skladovanie nebezpečných a životné prostredie ohrozujúcich látok.
- s označením CE a nemeckým vyhlásením o zhode ÜHP podľa StawaR
- robustná oceľová konštrukcia, zvarená z oceľového plechu hr. 3 mm, lakovaná vo farbe modrej RAL5012
- na nožičkách s výškou 100 mm, pre jednoduchú manipuláciu pomocou paletového vozíka
Parametre
| farba | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 29 kg |
| záchytný objem | 65 l |
| dĺžka celkom | 800 mm |
| šírka celkom | 500 mm |
| výška celkom | 290 mm |




