Množstevná zľava
Podvozok pod nádoby a palety VARIOfit, 1010 x 810 mm, výška 283 mm, nosnosť 1050 kg
kód: 117942
EAN: 4035694033368

270,00 € bez DPH
332,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
243,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- pre nádoby, palety, kontajnery, prepravníky i ohradové palety
- oceľová konštrukcia, rám s priečnikmi
- robustná zváraná konštrukcia VARIOfit z oceľových uholníkov
- lakovaná modrou práškovou farbou RAL5010, odolnou proti mechanickému poškodeniu
- rám je v rohoch vybavený žeriavovými úchytmi
- dve pevné a dve otočné kolieska na hliníkových ráfikoch (liate) s guličkovými ložiskami
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 1010 x 810 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 800 |
| nosnosť | 1050 kg |
| ložná výška | 283 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1070 mm |
| vonkajšia šírka | 870 mm |
| vonkajšia výška | 350 mm |
Varianty produktu
názov
kód
nosnosť
ložná výška
vonkajšia výška
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
111915
500 kg
283 mm
350 mm
224,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
111922
500 kg
650 mm
720 mm
314,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
111926
1200 kg
283 mm
350 mm
291,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
111930
1200 kg
650 mm
720 mm
392,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
117923
1800 kg
283 mm
350 mm
679,00 €
na zákazku (15 prac. dní)











