Antistatický vychystavací vozík VARIOfit, 5 sklopných polic 1240x610 mm


Popis
Vozíky ESD sú určené pre vybavenie prevádzok v elektronickom priemysle, kde je potreba zamedziť hromadeniu statického náboja a predchádzať vytváraniu elektrostatických výbojov, ktorý môže poškodiť citlivé elektronické zariadenia.
- vozík je zvarený z oceľových profilov
- oceľová konštrukcia práškovo lakovaná grafitovo šedou RAL7024 farbou s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- sklopné ložné plochy z elektricky vodivej laminovanej drevotriesky svetlo šedej farby uložených v oceľovom ráme s presahom
- nosnosť police 50 kg
- optimálny rozmer pre ESD EURO prepravky
- bočné rámy zvárané, s vodorovnými priečinkami v rastri 150 mm, do ktorých sú následne priskrutkované policové rámy
- pre pohodlné vyskladňovanie je možné každú policu priskrutkovať v jednej z troch polôh:
> vodorovne,
> pod uhlom 17°
> alebo 32°.
- 4 otočné kolesá z toho dve s brzdou, pr. 165 mm so sivými obručami na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z elektricky vodivej plnej šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu, je oděroudolná a šetrná k povrchu
- všetky štyri kolesá s VARIOfit® ochranou pre nohy a protivláknovým krytom
Parametre
| ložná plocha d x š | 1240 x 610 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 600 |
| hmotnosť | 103 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet políc | 5 ks |
| počet poschodí | 5 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1350 mm |
| vonkajšia šírka | 665 mm |
| výška celkom | 1700 mm |







