Antistatický vychystavací vozík VARIOfit, dve sklopné police 610x410 mm


Popis
Vozíky ESD sú určené pre vybavenie prevádzok v elektronickom priemysle, kde je potreba zamedziť hromadeniu statického náboja a predchádzať vytváraniu elektrostatických výbojov, ktorý môže poškodiť citlivé elektronické zariadenia.
- vozík je zvarený z oceľových profilov
- oceľová konštrukcia práškovo lakovaná grafitovo šedou RAL7024 farbou s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- sklopné ložné plochy z elektricky vodivej laminovanej drevotriesky svetlo šedej farby uložených v oceľovom ráme s presahom
- nosnosť police 50 kg
- optimálny rozmer pre ESD EURO prepravky
- sklopné ESD police z elektricky vodivej laminovanej drevotrieskovej dosky v oceľovom ráme s presahom 10 mm
- horná a prostredná polica sklopná v uhle 15° a 30°
- ložné výšky: 230 / 680 / 1175 mm
- světlá výška: 425 / 470 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče z elektricky vodivej plnej šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 29,5 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| výška celkom | 1185 mm |









