Priemyselná podlahová rohož Bublemat 0,9 x 0,6 m, čierna so žltými okrajmi - koncový diel
kód: 117887

73,80 € bez DPH
90,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 453
Popis
- mäkká protiúnavová a protišmyková rohož
- vyrobená zo zmesi prírodnej gumy a recyklátu (30%), odolná voči oteru
- bublinový povrch stimuluje cirkuláciu krvi v nohách a znižuje únavu pri dlhšom státí
- dobre izoluje od studenej betónovej podlahy
- okraje zo skosenou nábehovou hranou
Koncový diel - v kombinácii s priebežným dielom prepojiteľné do nekonečného behúňa so šírkou 0,9 m.
Parametre
| farba | čierna so žltými okrajmi ![]() |
| materiál | guma prírodná/recyklát |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | bubliny |
| zaťaž | stredná |
| max. prevádzková teplota | 50 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť | 6,35 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| dĺžka | 900 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 14 mm |



















