Pojazdná záchytná vaňa z polyethylénu, objem 220 l, d x š x v: 865x1245x350 mm, bez roštu
kód: 117862

613,00 € bez DPH
753,99 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 238
Popis
- záchytný objem 220 l, na 2 sudy
- hladké dno aj pre skladovanie menších nádob
- vysoká odolnosť proti olejom, kyselinám i lúhom
- manipulačné madlo
- kolesá polyamidové, 2 pevné a 2 otočné s brzdou
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 21 kg |
| nosnosť | 620 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| dĺžka celkom | 1245 mm |
| šírka celkom | 865 mm |
| výška celkom | 350 mm |




