Záchytná vaňa z polyethylénu, objem 220 l, d x š x v: 865x1245x350 mm, PE-rošt
kód: 117861
EAN: 4250101184031

309,00 € bez DPH
380,07 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 227
Popis
- záchytný objem 220 l, na 2 sudy 220 l
- hladké dno i pro skladování menších nádob
- vysoce kvalitní konstrukce, nárazy jsou odvedeny přímo do podlahy
- umožňuje manipulaci vysokozdvižným vozíkem
- vysoká odolnost proti olejům, kyselinám i louhům
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s plastovým roštom |
| hmotnosť | 25 kg |
| nosnosť | 760 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| dĺžka celkom | 1245 mm |
| šírka celkom | 865 mm |
| výška celkom | 350 mm |
Varianty produktu
názov
kód
prevedenie
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
117860
s oceľovým roštom
31 kg
241,00 €
na zákazku (29 prac. dní)





