Kontrolné pracovisko š x h x v: 720x700x2010 mm, 4x zásuvka, farba šedá RAL7035
kód: 117842

1 255,00 € bez DPH
1 543,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- skrine sú konštruované ako tuhé zvarence z oceľového plechu hr. 1,0 mm
- celková nosnosť korpusu je 500 kg
Horný diel
- zadná stena je perforovaná s možnosťou použitia držiakov závesného sytému Q-SYSTÉM
- predná časť je otvorená, príp. voliteľne uzatvárateľná hliníkovou roletou s navíjacim mechanismom a rozvorovým zámkom alebo uzatvárateľná dvojkrídlovými dverami s priezorom z bezpečnostného tvrdeného skla
- pracovná plocha osadená lamino doskou v. 25 mm s ABS hranou, farba šedá RAL7035
- 4 zásuvky s blokáciou proti vysunutiu viacerých zásuviek
- výšky zásuviek: 1 x 90 mm, 2 x 120 mm, 1 x 210 mm
- nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú vedené masívnymi ložiskovými 75% výsuvmi
- vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu deliacich prvkov
- uzamykanie je riešené cylindrickými zámkami s 2 kľúčmi
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť korpusu | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka | 720 mm |
| výška | 2010 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba dverí
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
117841
modrá RAL5012


1 255,00 €
na zákazku (25 prac. dní)
117843
modrá RAL5012


1 251,00 €
na zákazku (25 prac. dní)
117844
šedá RAL7035


1 251,00 €
na zákazku (25 prac. dní)








