Kontrolné pracovisko s prosklenými dverami, š x h x v: 1440x700x2010 mm, 4x zásuvka, 1x skrinka, farba šedá RAL7035


Popis
- skrine sú konštruované ako tuhé zvarence z oceľového plechu hr. 1,0 mm
- celková nosnosť korpusu je 500 kg
Horný diel
- zadná stena je perforovaná s možnosťou použitia držiakov závesného sytému Q-SYSTÉM
- predná časť je otvorená, príp. voliteľne uzatvárateľná hliníkovou roletou s navíjacim mechanismom a rozvorovým zámkom alebo uzatvárateľná dvojkrídlovými dverami s priezorom z bezpečnostného tvrdeného skla
- pracovná plocha osadená lamino doskou v. 25 mm s ABS hranou, farba šedá RAL7035
Spodný diel so skrinkou
- 1 prestaviteľná polica s nosnosťou 80 kg
- jednokrídlové dvere, vnútorná strana je opatrená perforáciou umožňujúcou uchytenie držiakov nástrojov a náradia Q-SYSTÉM
- cylindrický zámok s 2 kľúčmi
- párové zámky umožňujú odomknutie zásuviek i dverí jedným kľúčom
Spodný zásuvkový diel
- 4 zásuvky s blokáciou proti vysunutiu viacerých zásuviek
- výšky zásuviek: 1 x 90 mm, 2 x 120 mm, 1 x 210 mm
- nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú vedené masívnymi ložiskovými 75% výsuvmi
- vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu deliacich prvkov
- uzamykanie je riešené cylindrickými zámkami s 2 kľúčmi
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť korpusu | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka | 1440 mm |
| výška | 2010 mm |
bez DPH















