Množstevná zľava
Zasúvací plošinový vozík VARIOfit na dlhé predmety, 1030 x 547 mm, nosnosť 500 kg
kód: 117830
EAN: 4035694008601

357,00 € bez DPH
439,11 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
339,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 15
Popis
- pre úsporu miesta je možné vozíky do seba zasúvať
- nosný rám zvarený z oceľových trubiek, lakovaných práškovou modrou farbou RAL5010
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu, otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit®
- naklápacia ložná plocha z vodovzdornej preglejky s protišmykovou povrchovou úpravou v ráme z oceľovej trubky
Parametre
| ložná plocha d x š | 1030 x 545 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 32,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1100 mm |
| vonkajšia šírka | 740 mm |
| vonkajšia výška | 995 mm |







